Tekstil Ürünleri

Promosyon malzemeleri arasında en önemli yere tekstil ürünleri sahiptir. Tekstil ürünlerinin her kesime hitap etmesi ve gündelik hayatta kullanılabilir olması amacına kolaylıkla hizmet edebilmesi açısından fayda sağlamaktadır. Firmamız atkıdan bereye, şaldan monta kadar her türlü promosyon tekstil ürünleri ile temin ve baskı hizmetini vermektedir.

Terlik

 

Promosyon Terlik

Terlik hem çeşitliliği açısından hem de herkese hitap eden bir ürün olması açısından en çok tercih edilen promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Kullanım alanı geniş ürünlerdendir. Tatil ve turizm sektörü tercih edebilir.

Promosyon Yastık

Yastık

 

Yastık özellikle sık yolculuk edenler için güzel bir üründür. Özellikle turizm firmaları tarafından müşterilere sunmaktadır.

T-Shirt

 

Promosyon T-Shirt

T-shirtler bayan, erkek ve çocuk ayırt etmeksizin herkes tarafından her zaman kullanılacak tekstil ürünü olması dolayısıyla en önemli promosyon ürünlerindendir. Firma logolarından oluşan tasarımlar ile tanıtım yapmak mümkündür. 

Şapka

 

Promosyon Şapka

Firmamız her kumaş ve renk seçeneğinde değişik modellerdeki bayan, erkek, çocuk şapka ihtiyaçlarınız için çözüm üretiyor.

Plaj Havlusu

 

Promosyon Plaj Havlusu

Yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olan plaj havlusuna her türlü resim ve logo baskısını yaptırabilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz. Özellikle turizm alanında hizmet sağlayan firmaların tercihi olan bu yöntem etki alanının geniş olması nedeniyle tercih ediliyor. 

Peluş Oyuncaklar

 

Promosyon Peluş Oyuncak

Bu ürünle potansiyel müşterileriniz üzerinde hoş etki yaratabilirsiniz. Sevimli pelüş oyuncaklar ile özellikle çocukları mutlu edebilir, ailelerde de güven oluşturursunuz. Tabi ki markanızın logosu görünür şekilde üzerlerinde yer alıyor olacaktır.

Bez Çantalar

 

Promosyon Bez Çanta

Her türde kumaş, modelde ve ebattaki bez çantaya baskı hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Günümüzde birçok kişinin kullandığı bez çantalar iyi bir tanıtım aracı olarak dikkat çekiyor. 

Fular

 

Promosyon Fular

Bayanların vaz geçilmesi fularlar daha çok hedef kitlesi bayanlardan oluşan firmaların tercihidir.

Değişik renk ve modellerde üretilip şirket ve özel kuruluşlara özgü logo baskılı fular ürünleriyle farkınızı yansıtın.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Silikon Yelek

 

Promosyon Silikon Yelek

Silikon yelek, yılın pek çok ayında kullanılması açısından önemli tanıtım malzemelerindendir. Giyilebilir olması markanızın görülmesi açısından daha iyi olanaklar sağlar.

Mont

 

Promosyon Mont

Herkese hitap etmesi, kullanışlı olması ve üzerindeki baskıyı kolay gösterir nitelikte olmasından dolayı sıkça tercih edilir.

Kış aylarında kullanılan ve giyilebilir özelliği nedeniyle artı sağlayan bir üründür.

Havlu

 

Promosyon Havlu

Banyo, el, baş, mutfak havlusu gibi ürünlerle müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Banyo ve mutfak tekstilinde hizmet veren kuruluşların tercihlerini oluşturmaktadır.

Önlük

 

Promosyon Önlük

Önlük geniş hedef kitlesi olmasa da, bayanlar ve yemekhanede çalışan kişiler için vazgeçilmez tekstil ürünlerindendir.

Doğru bir hedef kitleye en çok hitap edecek ürünlerin başında gelir.

Bere

 

Promosyon Bere

Üzerindeki baskının kolaylıkla görünebilmesi nedeniyle bere birçok ürüne göre daha ayrıcalıklı olduğu söylenebilir.

Kış ayların vazgeçilmezi bereleri her renk ve tasarımda gerçekleştirebiliyoruz.

Atkı

 

Promosyon Atkı

Atkı herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi ve üzerindeki baskının da kolaylıkla görünebilmesi açısından öne çıkmaktadır. Yine Kış aylarında tercih edilen atkılar hem kullanışlı hem de markanızı gösterebilen ürünlerdir.

Polar

 

Promosyon Polar

Kış aylarının gözde promosyon ürünü polarlar, atkı, bere, şal vb. seçenekleriyle herkes tarafından sıklıkla kullanılan promosyonun amacına hizmet eden ürünlerdir. Kullanım sıklıkları ve çeşitlilikleriyle marka bilinirliğini güçlendirirler.

Yağmurluk

 

Promosyon Yağmurluk

Yağmurluk, hem hafif hem de yağmurdan korumasından dolayı, şirketler ve kurumlar önemli bir promosyon malzemesidir. Farklı renk seçenekleri ile üretilmektedir.

Tulum

 

Promosyon Tulum

Tulumlar özellikle tadilat tamirat işiyle uğraşanların sıklıkla tercih ettiği kıyafetlerdendir.

Özellikle kurumsal kimlik sahibi kuruluşlarının elemanlarının tek tip ve şirkete özel logolu kıyafet giymesi şirket açısından önemlidir.

Kravat

 

Promosyon Kravat

Geniş ürün yelpazesi ile promosyon kravat ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. Kamu ve özel işletmelere özgü logolu kravat konusunda da uygun fiyat garantisiyle hizmet vermekteyiz.

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.