Tasarımman – Kurumsal Tasarım Danışmanı

Tasarım sektörü sınırsız bir yaratıcılık ve gelişim hacmine sahip. Hemen hemen her gün yeni bir program ve fikir ortaya atılıyor. Tasarımın dinamik dünyasında tutunmak ve fark yaratmak için tek başına ilerlemek zor olabilir. Web Home Tasarımman, sizlere firmanızın ihtiyaçlarını belirleme ve hedeflerinize göre çözüm üretme hizmeti sunuyor.

Beklentilerinize yönelik stratejik adımlar atacak, firmanızı tanıtıp bir numaraya çıkaracak deneyimli danışmanlarımız ile yaratıcılık dünyasında koşmak çok kolay.

tasarimman

Tasarımman ile; 

• En iyi hizmeti uygun fiyatlara alacak,
• Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın yollarını öğrenecek,
• Çağı takip edecek,
• Güncel kalacak,
• Her daim çözüm üretebilecek,
• Rakiplerinize fark atacak,
• Farkındalık yaratacak,
• İhtiyaçlarınızı karşılayacak,
• Çözüm ortağı edineceksiniz.

 

Seçenekler Sunar

Tasarım geniş bir alan ve pek çok kolu var. İlk olarak çalışılacak alanı belirlemek gerekiyor. Web Home internet ve reklam çözümlerinde farklı dallarda hizmet verdiği için ihtiyacınız olan desteği almakta sorun yaşamayacaksınız. Tasarım danışmanlarımız bize ulaştıktan ve hizmet almak istediğiniz alanı belirledikten sonra sizlere ulaşarak bilgilendirme yapıyorlar. Hizmet içeriğinizi ve hedeflerinizi öğrenerek farklı tasarım seçeneklerinden de yararlanmanızı sağlıyorlar.

tasarım hizmetleriTasarımman sizlere: 

Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Grafik Tasarım
Banner Tasarım
E-Katalog Tasarım seçenekleri sunacak.

Kurumsal kimliğin olmazsa olmazı olan yukarıdaki tasarım ayakları hakkında bilgilendirileceksiniz.

Ziyaretinize Gelir

tasarımman danışmanlıkTasarım danışmanlarımız hizmet talebinizin alınmasından sonra en kısa sürede size dönüş yaparak randevu gününü ve saatini ayarlıyorlar.

Firmanızda ziyaretinizi gerçekleştirerek hem sizi hem de kuruluşunuzu yakından tanıyorlar.

Anlaşma sürecinden sonra tasarımcı ve editör ekibi ile düzenli ziyaretler gerçekleştirilerek istediğiniz gibi bir tasarıma sahip olmanız sağlanıyor. Çalışmalarımızın en önemli ayağını iletişim oluşturuyor.

Danışmanlık Ücreti Almaz

tasarımman danışmanlıkPeki ziyaretlerimizi gerçekleştirirken ve size bilgi verirken ücret talep ediyor muyuz? Asla. Danışmanlık hizmetlerimizi tamamen ücretsiz gerçekleştirerek tasarım dünyasındaki en yeni bilgilerden sizi haberdar ediyor, sorularınıza cevap veriyoruz.

Başarılı “Tasarımman”lerimiz, sektörel fark yaratmanızı sağlayacak en yeni teknolojiler hakkında sizi bilgilendirirken maddi anlamda hiçbir şey talep etmeyerek önemli olanın sizlere hizmet vermek ve destek sağlamak olduğunu gösterecekler. Aklınıza takılan her soruyu sizler için yanıtlayacaklar.

Projelendirir ve Süreci Planlar

tasarımman webtasarımTasarım danışmanları sizleri ziyaret ettiklerinde ve işbirliği için anlaşıldığında en kısa sürede projelendirme kısmına geçilir. Tasarımcılar ve editörler ile birlikte tekrar sizleri ziyaret ederek süreç planlaması ve çalışma grafiği oluştururlar.

Diğer firmalardan farklı olarak en çok sizin fikirlerinize önem verirler ve istekleriniz doğrultusunda kaliteli hizmet sunarlar. Maddi kaygıdan ziyade sizin memnuniyetinizden endişe duyarlar. En iyisini sunmak amaçları olur. 

Web site yaptırıyorsanız hedef kitle ve hedef kitleye yönelik neler yapılacağı konuşulur.
Logo yaptırıyorsanız firma kimliğiniz incelenir.
Kartvizit ve diğer kurumsal kimlik çalışmalarında sade, anlaşılır, akılda kalıcı ve yaratıcı ürünler elde etmek amaçlanır.
Grafik tasarımlarda son sürüm programlar ile güncel tanıtım materyalleri oluşturulmaya çalışılır.

 

İletişim Ağı Oluşturur

kurumsal hizmetProjenin çalışma planı oluşturulduktan sonra “Tasarımman” ekibi işi yaratıcı yazarlarımız ve tasarımcılarımıza aktarırlar. Editör – tasarımcı ve müşteri arasındaki iletişim ağı oluşturulur. Sizi analiz eden, hedef ve isteklerinize göre çalışan ekibimiz projenin başarılı bir şekilde sonlanmasını sağlar. 

• Kreatif tasarımlar,
• Fark yaratan reklamlar,
• Anlaşılır kurumsal kimlikler,
• Sorunsuz internet çözümleri iletişim ağı sağlanmadan gerçekleştirilemez.

 

Sorunlarınızı Giderir

tasarımman destekTasarım sonrası oluşan sorunların giderilmesi için günün her saati ulaşabileceğiniz teknik ekibimiz var.

Tasarımman olarak adlandırılan çalışma arkadaşlarımız sadece projelerinizi yapmıyor, sizlere farklı alanlarda çözümler de sunuyorlar.

Çağrı merkezlerimizden bize dilediğiniz an ulaşabiliyorsunuz.

Tasarımlarınızı Tanıtır

tasarımman tanıtımTasarımman size özel yaptığımız çalışmaları referanslarımıza ekleyerek sunumlarında ve toplantılarında kullanmakta. Böylece hem sektör içi hem de sektör dışı tanıtımlarınızı yapmakta.

Kurumsal kimliğinizi tamamlayacak ve potansiyel müşterilerinize ulaşacak reklamlar da firmanızı anlatacak ayaklardan biri olacak.  

Size özel ve özgün tasarımlar ile 1 numara olacak, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmanın yararını göreceksiniz. 

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.