Hakkımızda

webhomeGelişen dünyada, tasarımlar küçükten büyüğe her ürünün ve ticari alanın vazgeçilmez öğesi olmuştur. Tasarım Plus benzersiz, seçkin, yenilikçi ve müşterilerimizin amaçlarına uygun tasarımlar gerçekleştiren kreatif bir tasarım şirketidir.

Konusunda uzman tasarımcılar ve yazılımcılar ile sosyal medya uzmanlarını bir araya getiren bir Web Home kuruluşu Tasarım Plus, web tasarım, kurumsal kimlik, grafik tasarım, stand tasarımı ve outdoor uygulamaları ile yanınızda yer alıyor.

Hedef kitlenize ve beklentilerinize yönelik uygun tasarımlar gerçekleştirerek rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlıyor ve yılın her günü 24 saat teknik destek veriyoruz.

Siz de sanal dünyanın akılda kalıcı isimlerinden biri olmak ve kaliteli reklamlar yaptırmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. 

Vizyonumuz

Tasarım sektörünün her alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, Türkiye’de lider ve tercih edilen bir konuma sahip olmak.

Misyonumuz

Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzey ve kalitede gerçekleştirmek, tüm paydaşlarımıza ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

vizyon misyon

Tasarım Plus’ın Temel İlkeleri

Firmamız müşterilerine tasarımın her alanında hizmet verirken şu 5 temel ilkeyi benimsemiştir;

1- Müşterilerimiz Değerlidir.

tasarım plusKoşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, ilk önceliğimizdir. Müşterilerimizin her daim yanında olarak destek sağlamak görevimizdir.

Müşterilerimizin isteklerini beraber değerlendirir, onlar için en iyi yol hangisiyse o yolda onlara eşlik ederiz.

2- İlkelerimiz Önemlidir.

tasarım şirketiDeğerlerimizle yola çıkmamız ve onlara yürekten inanmamız, başarımızın temelidir.

Dürüst, şeffaf ve etik olmak, güvenilirlik, çözüm odaklılık, tutkulu olmak, insana sevgi ve saygıyla yaklaşmak, yaratıcı ve yenilikçi işler ortaya koymak, müşteri odaklı hizmetler gerçekleştirmek bizi biz yapan değerlerimizdir.

3- Duyarlı, Ahlaklı ve Dürüst Olmak.

web tasarim firmalarıTüm ilişkilerimizde adil, dürüst, iyi niyetli ve anlayışlı olmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek ilkemizdir.

4- Daha "İyi” ye Ulaşmak.

grafik tasarım firmalarıKaynaklarımızın akılcı kullanımını sağlayarak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, böylece kalitemizin, hizmet performansımızın ve kaynaklarımızın sürekli gelişimine ivme kazandırmak, ortaklarımıza kar sağlamak, şirket imajımızı korumak ve güçlendirmek, daima lider konumunda olmak hedefimizdir.

5- İnsan Kaynağımız Kalitemizi Belirler.

promosyon firmalarıHizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

İddialı ve yetenekli gençler için çekim merkezi olmak, yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak devamlılığımız için seçtiğimiz yoldur.

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.