Takvim

takvimPromosyon takvimler, firmaların veya şirketlerin her yeni yılda mutlaka uygulaması gereken ürünlerdir. Kaliteli ve şık yaratılmış takvimler, her zaman hedef kitlenin evinde hatta iş yerinde bile kullanılabilir. Takvimsiz yaşayamayacağımız için mutlaka bu alanda bir çalışma yapmak gerekir.

Takvimleri, kaliteli malzemeye size uygun tasarımlarla birleştirmek için bize başvurabilirsiniz. Gemici  masa, kabartma, hasır, blok, arkalık takvim gibi ürünlere tasarım uygulaması yapmaktayız. 

Blok Takvim

Promosyon Blok Takvim


Duvara asıldığı için genel olarak hemen herkes tarafından kullanılan tanıtım aracıdır. Her türlü tasarımı promosyon blok takvime uyguluyoruz.

Masa Takvimi

Promosyon Masa Takvimi


Çok kullanışlı ve dikkat çekici tanıtım araçlarındadır. Müşterileriniz üzerinde logonuzun veya markanızın olduğu promosyon masa takvimlerini, evde ofiste kullanabilmektedirler.

Üçgen Takvim

Promosyon Üçgen Takvimi


En çok kullanılan çeşit olan promosyon üçgen takvim, günlük yaşamda her masada görülmektedir. Küçük olması ve kullanışlı olması nedeniyle tercih sebebidir.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Gemici Takvim

Promosyon Gemici Takvimi

 

Firmaların sıklıkla tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir. Şık tasarımıyla dikkat çekerek, firmaların ve şirketlerin tanıtımını yapmaktadır.

Hasır Takvim

Promosyon Hasır Takvimi


Firmalar için özel düzenlemeye uygun bir üründür.

Logo veya markayı hasır takvime uygun hale getiriyoruz.

Kabartma takvim

Promosyon Kabartma Takvimi


Promosyon için değişik bir tasarımı sahip olan kabartma takvimler alternatif bir ürün olmaktadır.

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.