Aksesuar

Aksesuarlar cinsiyet fark etmeksizin herkesin kullandığı vazgeçilmez ürünlerdir.  Bu nedenle şirketlerin her yıl dağıtması gereken tanıtım araçlarından olmalıdır.

Aksesuar anlamında her alanında çeşitli promosyon malzemelerini kurumunuza özgü olarak hazırlamaktayız. 

Gözlük

Promosyon Gözlük

 

Herkes tarafından özellikle de yaz aylarında kullanılan zorunlu ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle kaliteli promosyon gözlükler sayesinde potansiyel müşterilerinize etkili tanıtım yapılacaktır. 

Pusula

Promosyon Pusula

 

Dikkat çekici ürünlerdendir. Çünkü piyasadaki diğer tanıtım araçlarından farklı olduğu için, firmanızın logosunun bulunduğu pusulalar sayesinde akılda kalıcı olacaksınız.

Rozet

Promosyon Rozet

 

Firmanızı rozetlerin üzerine işlediğiniz takdirde herkes tarafından görülebilecek niteliğe bürünürler. Her türlü tasarımı bu araçlara uygulayabiliyoruz.

Çekecek

Promosyon Çekecek

 

Kullanışlı ürünler arasındadır. Firmanızın logosunun bulunduğu çekecekler, potansiyel müşterilere etkili bir tanıtım aracı olacaktır. 

Ruhsat Kabı

Promosyon Ruhsat Kabı


Araçlarda kullanıldığı için etkili bir tanıtım ürünüdür. Araçların belgelerinin korumasını sağladığı için günlük yaşamda önemli yer tutar. Firmanızın veya markanızın şeklini her türlü eşyaya uygulayabiliyoruz.

Telefon Kılıfı

Promosyon Telefon Kılıfı


Bugün herkesin cep telefonu vardır. Bu nedenle önemli tanıtım araçları haline gelmiştir. Her türlü tasarımı, her markaya göre üretilmiş kaliteli telefon kılıflarına uygulayabiliyoruz.

Ipad Kılıfı

Promosyon iPad Kılıfı

 

Tabletler için üretilen kılıflar üzerinde yer alacak logo ve reklam öğeleri ile firma tanıtımlarına destek olurlar. 

Çakmaklık

Promosyon Çakmak kabı

 

Günlük yaşantıda kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. Firmanızın logosu veya markanız çakmaklık üzerinde yer aldığı takdirde etkili bir tanıtım aracı olacaktır. 

El Çantası

Promosyon El Çantası

 

Şirketler logolarını ve kampanyalarını el çantaları üzerine aktararak tanıtımlarını gerçekleştirirler. 

Yelpaze

Promosyon Yelpaze


Günlük yaşantıda hem kullanışlı hem de eğlenceli bir tanıtım aracıdır. Potansiyel müşteriler, sıcak günlerde sizin verdiğiniz yelpazeleri kullanırken sizi akıllarına kazıyacaklardır.

Tütün Kabı

Promosyon Tütün Kabı

 

Tütün kapları kişiler tarafından gün içinde sıkça kullanırlar. Logonuzu veya markanızı tütün kabına uygulamak istiyorsanız bize başvurabilirsiniz.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Çakmak

Promosyon Çakmak

 

Değişik tasarımlı çakmaklarla firmanızın iyi bir şekilde tanıtımı yapılabilir. Kaliteli ve şık olması sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Her türlü logoyu ve markayı, çakmaklara uygulayabiliyoruz.

Cüzdan

Promosyon Cüzdan

 

Her zaman yanımızda taşıdığımız cüzdanlar markaların tanıtım araçları olabiliyor. Logo ve reklam spotlarının bulunduğu ürünler dikkat çekerler. 

Şemsiye

Promosyon Şemsiye


Prestijli bir tanıtım aracıdır. Genel yapısı itibariyle, şemsiye üzerindeki firmanızın logosu veya markanızın şekli kullanan tarafından görülürken, aynı zamanda etraf tarafından da dikkat çeker. Her türlü grafiği promosyon şemsiyeler üzerine uygulayabiliyoruz

Cep Saati

Promosyon Cep Saati


Zamanın önemi nedeniyle iyi bir promosyon aracıdır. Günlük yaşam zamanı öğrenmeden geçemeyeceği için insanlar üzerinde iyi bir etki bırakır. Her türlü tasarımı cep saati üzerine uygulayabiliyoruz.

Kol Saati

Promosyon Kol Saati


İnsanların en çok kullandıkları ürünler arasındadır. Çünkü yaşam, zamanla birlikte akmaktadır. Her türlü tasarımı, kol saatlerine uygulayabiliyoruz.

Makas

Promosyon Makas

 

Evlerde veya ofislerde en çok kullanılan araçlardandır. Bu nedenle firmanızın logosu olan makaslar iyi bir tanıtım ürünü olacaklardır. 

Manikür Seti

Promosyon Manikür Seti


Kadınların en çok kullandıkları araçlardandır. Bu ürün sayesinde kadınlara firmanızı etkili bir şekilde tanıtabileceksiniz. Her türlü grafiği setlere uygulayabiliyoruz.

Açacak

Promosyon Açacak


Özellikle evlerde en çok kullanılan promosyon aracıdır. Bu nedenle firmanızın markasının veya logosunun olduğu açacaklar iyi bir tanıtım aracıdır

Çakı

Promosyon Çakı


İnsanların aksesuar olarak yanlarında taşıdıkları ürünlerdendir. Kullanışlı ve kaliteli olması potansiyel müşteri üzerinde iyi bir tanıtıcı etki yaratır. Her türlü şekli çakıların üzerine uygulayabiliyoruz.

Fener

Promosyon Fener


Kullanışlı ve her an ihtiyaç duyulabilecek bir ürün olduğu için tercih edilir. Potansiyel müşteriler, üzerinde firmanızın logosu olduğu fenerleri araçlarında, ofislerinde veya evlerinde bulunduracaklardır.

Anahtarlık

Promosyon Anahtarlık


Günlük kullanımda yaygın bir ürün olduğu için iyi bir tanıtım aracıdır. Anahtarlıkların üzerine firmanızın veya markanızın şeklini uyguladığımız takdirde, potansiyel müşterileriniz o ürünleri sürekli yanlarında taşıyacaklardır. Uygun fiyata anahtarlık için bize başvurabilirsiniz.

Bileklik

Promosyon Bileklik


Özellikle gençler ve sporla uğraşan kişiler için önemli bir aksesuarlardan biridir. Tasarım Plus, her türlü promosyon bileklikleriniz için çözüm üretirken baskı konusunda da hizmet vermektedir.

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.