Kırtasiye Ürünleri

kırtasiye ürünleriReklam için bazen promosyon ürün dağıtmaya ihtiyaç duyulabilmektedir. İnsanlara dağıtılan ve üzerinde logo taşıyan bu malzemeler, hafızalarda unutulmaz olarak kalır.

Firmalar ürün seçerken sektörlerine uygun olanları kullanmaya özen gösterirler. En çok tercih edilen promosyon malzemelerinin biri de kırtasiye ve ofis materyalleridir. Firmalar, geniş bir kitleye hitap edeceğinden kişilere promosyon olarak verilenlerin kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Kalem dahi olsa, dayanıklı olması önemlidir. Aksi bir durum sizin için kötü bir izlenim demektir. Bu nedenle malzeme üzerindeki tasarıma ve malzemenin üretildiği maddeye dikkat edilmesi gerekir.

Spiral Defter

 

Promosyon Spiralli Defter

Ucuz ve çok fazla sayıda kişiye hitap etmesiyle önemli bir tanıtım aracıdır. Bu nedenle dikkat çekici bir tasarımla firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Firmanızın logosunu ya da markanızı promosyon spiralli defterlere uygulayabiliyoruz.

USB

 

Promosyon Usb

Elektronik ürünler içinde en çok kullanılanlardan olan veri depolama araçları, önemli bir promosyon malzemesi haline gelmiştir. USB, firmaların sıkça kullandıkları tanıtım malzemeleridir. Tasarım Plus olarak, kaliteli flash bellek üzerine logonuzu, firmanızın sloganını veya istediğiniz herhangi tasarımı yapabiliyoruz.

Evrak Çantası

 

Promosyon Evrak Çantası

Kurumsal prestij açısından önemli olan evrak çantası, kullanıcıda iyi bir izlenim bırakmaktadır.

Logonuzun veya markanızın tasarımına sahip bu ürünler için bize başvurabilirsiniz.

Kitap Ayracı

 

Promosyon Kitap Ayracı

Kişisel kullanıma hitap eden ürünlerdendir. Böyle olması, tanıtım açısından önemlidir. Kullanıcı firmanıza ait logoyu veya markayı gördüğü zaman akılında kalabilmektedir. Markanızın veya logonuzun olduğu ayraçlar için bize başvurabilirsiniz.

Hesap Makinesi

 

Promosyon Hesap Makinası

Şirketlerde en çok kullanılan araçlardan bir tanesi hesap makineleri, promosyon ürünü olarak tercih edilmektedir.

Üzerine logonuzu, markanızı veya istediğiniz bir şeyi tasarlayabildiğimiz bu ürünler için bize başvurabilirsiniz.

Yaka kartı

 

Promosyon Yaka Kartı

Şirketinizin için önemli ürünlerdendir. Kurumsallığınızı sergilemek ve tanıtımınızı yapmak için yaka kartlarınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Her ihtiyaç için kartlar tasarlayan firmamız, kurumsal profilinizi geliştirmek için çalışmaktadır.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Okuma Lambası

 

Promosyon Okuma Lambası

Günlük kullanımda çok faydalı bir araçtır. Bu nedenle bu ürünün üzerine yapacağınız tanıtımız akılda kalıcı olacaktır.

Bu tanıtım ürününü kullananlar, firmanızı veya markanızı unutmayacaklar.

Notluk

 

Promosyon Notluk

Firmanızın tanıtımı için önemli araçlardan biridir.

Günlük kullanıma uygun tasarımlarla, firmanızı akılda kalıcı tanıtımı yapılır. Tasarım Plus olarak, not kutularınızı her türlü tasarıma uygun olarak yaratabiliyoruz.

Kartvizitlik

 

Promosyon Kartvizitlik

Kartvizitlik, firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz önemli bir promosyon araçlarıdır.

Bu ürünler için yapılan tasarımlar sayesinde firmanız akılda kalıcı olacaktır. Tasarım Plus firması olarak, her türlü tasarımı yaratıyoruz.

Mouse

 

Promosyon Mouse

Teknoloji ürünlerinin arasında en çok tercih edilenlerden olan promosyon mouse, benzersiz tanıtım araçlarındandır. Günlük kullanımda işe yarar olması potansiyel müşterilerinizin sizi bilinçaltına yerleştirmesine neden olur. Kurumsal prestij açısından da, klasik ürünlere alternatif olarak verilmektedir.

Mouse Ped

 

Promosyon Mouse Pad

Bilgisayar teknolojisiyle bütünleşen mouselar gün içerinde çalışırken en çok kullandığımız araçlardandır. İş yerlerinde, evlerde, ofislerde bilgisayarın olduğu her ortamda bulunan bu ürünler için üretilen Mouse padler tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Logonuzu, iletişim adresinizi ve dilediğiniz her tasarımı mause padler üzerine işleyerek reklamınızı yapıyoruz. 

Küp

 

Promosyon Küp

Günlük kullanıma uygun ürünlerdir. Elden ele dolaşma özelliği ile iyi bir tanıtım aracıdır. Küçük blok not şeklinde tasarlanan bu araçlar ile logonuz veya kurumsalınızın üzerine yerleştirilebilmektedir. Tasarım Plus olarak, her türlü logoyu ve markayı uygulayabilmekteyiz.

Kalem

 

Promosyon Kalem

Hangi sektör olursa olsun ihtiyaçların en başında kalem gelir. Promosyon kalem, bu nedenle tanıtım araçlarının başında gelir. Kalemlerin üzerindeki logo ve yazılar hemen fark edilir ve iyi bir izlenim bırakır. Yaratıcı, ilgi çekici ve kaliteli tasarımlar için bize başvurabilirsiniz.

Masa Seti

 

Promosyon Masa Seti

Kurumsal profili yansıtan masa setleri, ortamda hemen ilgi çekmektedir. Ofisinize gelenlerin odak noktası olan çalışma masanız üzerinde bulunan ürünler firmanızın tanıtımını gerçekleştirir. Üzerinde logonuz bulunan tasarımlar sizi en iyi şekilde yansıtacaktır.

Fihrist

 

Promosyon Fihrist

Kullanışlı ve dikkat çekici bir tanıtım aracıdır. Uygun fiyata, kurumunuzun logosuyla birlikte kaliteli fihrist tasarım ve basım için Tasarım Plus’a başvurabilirsiniz.

Sümen

 

Promosyon Sümen

Kurumsal profiliniz için kaliteli sizi yansıtan sümenler, ofisiniz için vazgeçilmez parçalardır.

Tasarım Plus firması olarak her türlü ihtiyaca, farklı ve ilginç promosyon masa sümeni tasarımları yapabiliyoruz.

Bloknot

 

Promosyon Bloknot

Bloknotlar şirket veya ofislerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. Elden ele dolaşması ile reklam araçlarından biri haline gelmiştir. Tasarım Plus firması olarak tanıtım araçlarına firmanıza ait logo ve adres tasarımlarınızı yapabiliyoruz. Slogan, adres ve telefon bilgilerinizi de dilerseniz ekleyebiliyorsunuz. Kaliteli ürünler için bize ulaşın.

Organizer

 

Promosyon Organizer

Önemli promosyon ürünülerdir. İyi tasarlanmış olmaları şirketin kurumsalı için gereklidir. Çünkü dağıtıldığı takdirde potansiyel müşterilerinizin tüm yıl boyunca yanında durur. Bu nedenle özgün, firma kimliğini yansıtacak ve kullanıcıların aklınsa kalacak şekilde olmalıdır.

Ajandalar

 

Promosyon Ajandalar

Yeni yıl ajandaları şirketlerin vazgeçilmez promosyon ürünleridir. İlginç, kullanışlı tasarlanmış bu ürünler kullanan kişinin tüm yıl yanında bulunmaktadır. Bu nedenle şirketlerin her yıl dağıtması gereken tanıtım araçlarından olmalıdır. Tasarım Plus firması olarak, kaliteli ve şirketinizi yansıtacak bir halde tasarlamaktayız. 2015 ajandası için geç kalmayın, bize ulaşın şimdiden uygun fiyata promosyon ajandalarınızı hazır hale getirelim.

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.