Google Adwords: Küçük Bütçeler Büyük Kazançlar!

google adwordsSatın aldığınız kelimelerle reklamlarınızı görüntüleme imkânı sunan ve sitenize ziyaretçi çekmenizi sağlayan Google Adwords hizmeti, son yıllarda en çok kullanılan reklam platformlarından biridir.

Dünyada %70, Türkiye’de ise %90’ına yakını interneti açtığında ilk olarak Google vasıtasıyla diğer sitelere ulaşmaktadır. Bu oran göz önüne alındığında Google arama motorunun ne denli etkili olduğunu söylemek gereksiz olmaktadır.

 

Nasıl Yapılıyor? – Kar Getiren Tanıtımlar

Google Adwords mantığında, yayınlanan reklamın ücretlendirilmesi tıklama başına belirlenir. Reklamın gösterilmesi istenilen anahtar kelimelerde yaşanan rekabete göre ücretlendirme de değişiklik gösterir.

Bir çeşit açık artırmaya benzeyen tanıtımlarda rakiplerinizden sıyrılabilmeniz için daha çok ücret ödemeniz gerekir. Günlük bütçe olarak belirlenen rakamlar üst sıralara çıkmak istedikçe artış gösterir. Google reklam mantığı basit bir matematik sistemi ile çalışır.

Google Adwords

Anahtar Kelime Tespiti

Adwords yapılırken öncelikle reklamın gösterileceği anahtar kelimeler tespit edilir. Örneğin saat satıyorsanız kampanyanızda anahtar kelimeleriniz saat satışı ile ilgili olmalıdır. Google reklam sistemi anahtar kelime üzerinden çalışır.

Sitelere Reklam Verme

Hem arama motorlarında hem de diğer sitelerde görünür olabilirsiniz. Google, anahtar kelimelerinizi Görüntülü Reklam Ağındaki web siteleriyle eşleştirerek tanıtımlarınızın nerede görüntüleneceğini otomatik olarak belirler. Adwords reklam farklı internet adreslerinde de kullanıcıların dikkatini çekmenizi sağlar.

Reklam Sıralaması

Tanıtımların nasıl sıralanacağını belirleyen bu özellik, adil bir seçim yapılmasını sağlıyor. Böylece kampanyanızın ilk ya da son sırada olması durumu sizi ilgilendirmemiş oluyor. Google reklam verme tekniğinin bu özelliği ile adil bir kampanya sıralaması oluşturuyor.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Neden Adwords? – Rakiplerinizi Geçin!

İnternet geliştikçe artık herkes sanal dünyada yerini almaya başladı. Arama motorlarında ilk sırada gözükmek için reklam kampanyalarından yararlanan firmalar, aynı anda milyonlarca kişiye ulaşmanın ayrıcalığını yaşıyorlar.

google reklam

Siz de:

• 7/24 görünürlük kazanmak,
• Kelime odaklarına ve sektöre uygun çalışmak,
• Kampanya bütçelerinizi yönetmek,
• Tanıtım yapacağınız arama motoru ve siteleri belirlemek,
• Dünyanın her yerine ulaşmak,
• Kullanıcı analizlerini takip etmek,
• Kontrol paneline hakim olmak,
• Daha çok kazanç sağlamak için Google Adwords reklam hizmetlerinden yararlanmalısınız.

 

Google Adwords Danışmanlığı ile Adım Adım Para Kazanma!

Tasarım Plus kişi ve kuruluşlara özel reklam danışmanlığı yaparak tanıtım ve kampanya projeleri yönetiyor. Hedeflenen kelimelerde tanıtımlar oluşturarak arama motorlarına veriliyor. Sektörün fark edileni olmanız için profesyonel bir ekip çalışması yürütülüyor.

1.Adım: Google reklamlarınızı sektörünüze özel doğru anahtar kelimelerinizle oluşturuyoruz.

2.Adım: Adwords reklamlarda bütçenizi siz oluşturursunuz. Çok küçük harcamalarla reklam vermeniz mümkün.

3.Adım: Sizi search eden bir kitleye yani zaten hedef kitleniz olan müşterileriniz sizi ilk sıralarda görür.

4.Adım: Tanıtımlarınız sayesinde ilgili kişiler sitenizi ziyaret eder, bu sayede işlerinizde inanılmaz artışlar yaşarsınız.

Google Adwords danışmanlık hizmetimiz ile arama motorlarının en büyüğünde yerinizi garantileyebilecek ve hedef kitlenize doğrudan ulaşacaksınız. 

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.