Fiyat Listesi Tasarımı

fiyat listesi tasarımıÜrün ve hizmetlerinizin tutarlarının yer alacağı listeler işletmeniz ve bayileriniz için önemli basılı materyallerdir. Bu nedenle fiyat listesi tasarımı dikkat ve özen isteyen çalışmalardır.

Özellikle restoran, kafe, bar, otel ve diğer hizmet sektörlerinde kullanılan fiyat listeleri müşterilere kolaylık sağlaması ve bilgi vermesi açısından önemlidir. Yiyeceği yemeğin fiyatını, alacağı hizmetin ücretini öğrenen kişiler sektör araştırması da yapabilir, bütçelerine göre hareket edebilirler.

Fiyat Listesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Fiyat listesi tasarımları kurumsal profile uygun olmalıdır. Ajansımız logonuza, misyon ve vizyonunuza, sektörünüze, kullanılmasını istediğiniz renklere göre tasarım yaparlar.

Örneğin araba kiralama firması ile restoran hizmeti veren bir kuruluşun renkleri de fiyat listesi tasarımları da farklı özellikler içerecektir. Bu nedenle ilk olarak firma ile görüşülerek kurumsal bilgiler ve materyaller toplanması ve yeterli bilgi edinildikten sonra tasarım yapılması gerekir.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Listede Olması Gerekenler

Fiyat listesi tasarımı yapılırken tasarımcılara;

• Ürün ve hizmetlerin detaylı bilgileri
• Yiyecek ve içeceklerin içerikleri hakkında bilgiler
• Fiyatlandırmalar
• Ekstra ücret belirtileri
• Ödeme şekilleri ve koşulları bildirilmelidir.

Tasarım Plus’tan Fiyat Listesi Tasarımı

Şirketinizi yansıtan tasarımlar için uzman ekibimiz hizmetinizde. Fiyat listeleriniz dahil her kurumsal çalışmada deneyimli grafik kadromuzdan yararlanabilirsiniz. Ücretler ve projeler hakkında bilgi almak için bizi arayın. 

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.