Fatura Tasarımı

fatura tasarımKurumsal bir firma için fatura tasarımı mutlaka firmanın karakterine uygun olmalıdır. Çünkü çalışılan kişi ve kuruluşlara karışı şirketinizi yansıtan öğelerden biri olarak nitelendirilir.

Gerekli dokümanlarınızı ilgili resim, metin veya logonuzu bizlere ilettiğinizde çalışmalarınız grafik ekibimiz ile sektörünüze uygun fikirler eşliğinde dizayn edilir.

Tüm fatura çeşitlerinde hizmet sağlayan firmamız, fatura basımında da size yardımcı olmaktadır.

Fatura Tasarımı Nasıl Yapılır?

irsaliyeli faturaFatura tasarımı birkaç program kullanılarak yapılır. Tasarım bilgisi olmayan kişiler fatura yapamazlar. Bu nedenle işin uzmanından destek almak gerekir. 

• Özellik Değerleri
• Fatura Önizleme bölümlerine sahip programlarda gerekli bilgiler girilerek dizayn işlemleri yapılır.

Özellik Değerleri

Faturaya eklenecek özellikleri barındıran alandır. Sistemde otomatik yer alan seçeneklerden istenilenler yerleştirilir.

Fatura Önizleme

Eklenen özellikler görülür ve faturada ürün bilgileri, kdv değerleri, alıcı bilgileri ilgili kutucuklara yerleştirilerek önizleme yapılır.

Tasarım bittiğinde çıktı alınarak kontroller gerçekleştirilir ve matbaaya uygun formatlarda müşteriye teslim edilir.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Tasarım Plus – Kurumsal Kimlik Ekibiniz

Bir markanın olmazsa olmazları vardır. Ürün satışı yapan firmaların da en önemli ihtiyaçlarından biri faturadır. Üzerinde firma adı ve bilgilerinin yer aldığı yasal belgeler satışlarda her iki taraf için gerekli düzenlemeleri içerir.

Tasarım Plus ekibi de kurumsal fatura tasarım uygulamaları ile her sektörün danışmanı oluyor. Tasarımcılarımız istediğiniz özelliklerde faturalarınızı dizayn ediyor. 

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.