E-Katalog Tasarımları

e-katalog tasarımE-katalog tasarımı, baskı, ulaşım, zaman ve diğer gereksiz masraflarınızı ortadan kaldırarak daha kaliteli hizmetler vermenizi sağlar.

Sizi müşterilerinizle daha hızlı tanıştıran, ürün ve hizmetlerinizi kitlenize daha çabuk ulaştıran ve 7/24 incelenebilen e-kataloglar, hiçbir zaman eskimez, yıpranmaz, yırtılmaz, kötü gözükmez.

Tasarımını istediğiniz an değiştirebilir, içerisindeki verileri düzenleyebilir, müzik ve ya video gibi özellikler yükleyebilirsiniz.

Neden Yaptırmalısınız? – Gelirlerinizi Artırın!

Kullanımı kolay ve görselliği tatmin edici olan dijital kataloglar matbaada basılanlardan daha etkilidir. Matbaa ortamında oluşturulanların 5 katı okuyucuya ulaşmayı sağlayan bu ürünler, web adreslerinin ziyaretçi sayılarını da artırıyor. E-katalog tasarımı yaptırmak artık bir ihtiyaç olarak gözüküyor.

e-katalog tasarımı

Profesyonel olarak bu işi yapan web tasarım şirketleri, internet adreslerinize özel e-katalog oluşturarak daha kurumsal bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Zamandan ve paradan kazandıran e-katalog tasarımları ile siz de: 

• Hedef kitlenizi daha hızlı artıracaksınız.
• Ekonomik bir reklam yapmış olacaksınız.
• Web sitenizin ziyaretçisini artıracaksınız.
• Farklı formatlarda da yayınlama şansına kavuşacaksınız.
• E-mail yoluyla da müşterilerinize kataloglarınızı ulaştıracaksınız.
• Kullanışlı olması nedeniyle her kesime hitap edeceksiniz.
• Kağıt israfını engeller.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Tasarım Plus’u Seçin, Bir Adım Öne Geçin!

Hem ekonomik hem de etkili tanıtım yöntemleri sunan Tasarım Plus, sizlere yeni yeni moda olan bir hizmet sunuyor. E-katalog yaptırarak firmanızın ürünlerini ve kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Ayrıca profesyonel fotoğrafçılık hizmetimizden de yararlanarak e-kataloglarınıza özel fotoğraf çekimlerinizi edinebilirsiniz. Tasarımcılarımız hedeflerinize ve isteklerinize tam olarak cevap veren kataloglar hazırlayacaklar. E-katalog tasarım fiyatları da ekonomik ödeme koşulları ile sizlere sunulacak. 

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.