E-dergi Tasarımları

e-dergi tasarımTeknolojiyle birleşen e-dergi tasarımları, firmalar için hem ekonomik hem de zaman tasarrufu anlamına gelmektedir. Bilindiği gibi dergi basımları, e-dergi basımlarına oranla oldukça maliyetlidir. Maliyetli olduğu gibi aynı zamanda da vakit kaybına yol açar. Vakit kaybıyla beraber ulaşmak istediğiniz kitlelere de tam olarak hitap edemezsiniz.

Dijital dergi tasarımlarının avantajlarından birisi hazırlamış olduğunuz görselleri hareketli olarak sunabilmeniz, derginizin içine video veya müzik yerleştirebilmenizdir. Bu özelliğiyle daha dikkat çekici hale gelerek daha fazla insana hitap etmiş olursunuz. Diyebiliriz ki; e-dergi hazırlama modern çağa ayak uydurmanın gereklerinden biridir.

E-dergi Nasıl Yapılıyor? – İşinize Yarayacak Mı?

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte internet hayatımızın her alanında yerini aldı. Yazılı ürünlerin hepsinin online versiyonlarına internet üzerinden ulaşmak mümkün hale geldi. E-dergi de sanal dünyanın bize sunduğu avantajlardan biri.

e-dergi tasarım hizmetleri

Hedef kitleye ilgili mesajı, metni, görseli ve bilgiyi ulaştıran e-dergi tasarımı yapılırken ilk olarak firma görüşmeleri gerçekleştirilir ve hedefler belirlenir. Sonrasında:

İçerik hazırlama: Firmadan gelecek metinler düzenlenir ve tasarımcıya verilir. Özgün ve nitelikli içerikler oluşturmak önemlidir.

Görsel Kullanımı: E – dergi hazırlanırken yazı ile uyumlu görseller kullanılmalıdır.

Konsept: E-dergiye konsept belirlenir ve diğer sayılar için de bu konseptler kullanılır. 

Uygulama ve Eklentiler: Sayfaların çevrilmesi, akıcılık kazanması ve görsellerin uygulanması için çeşitli eklentilere ihtiyaç vardır.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Neden Yaptırmalısınız? – Artık Her Şey Akıllı Telefonlarda!

İnternet hayatımıza girdiğinden beri, dergi, gazete ve kitapların sanal formatlarına daha rahat ulaşılır oldu. Kullanıcılar mağazalara ve kitapçılara gitmektense istedikleri ürünün siparişini veriyor ya da online formatlarını ediniyorlar. Öncelikle daha ekonomik olmasından dolayı tercih edilen e-dergiler:

e-dergi tasarımı

• Kolay kullanılabilirler.
• Her cihaza uyumludurlar.
• İnternet bağlantısının bulunduğu her ortamda görüntülenebilirler.
• Hızlı ve kolay yüklenirler.
• Bütçe dostudurlar.
• Yayılma özellikleri daha geniştir.
• Takip edilebilir.
• Üyelik kurulabilir.
• Satış ve pazarlama gelirlerini artırır.
• Marka bilinirliği kazandırır.
• Güven oluşturur.

Tasarım Plus Desteğinden Yararlanın!

Tasarım ekibimiz tarafından sunulan e-dergi tasarım desteğinden yararlanmak ister misiniz? Markanızı daha çok kişiye ulaştıracak, size bilinirlik kazandıracak ve tercih edilmenizi sağlayacak başarılı e-dergilerinize hemen sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken hemen bizi aramak.

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.