Diğer Promosyon Ürünleri

Verdiğimiz birçok kategorideki hizmetlerin yanında aşağıda sunduğumuz seçenekler ile kendinize ve firmanıza uygun promosyon ürünlerine ulaşabilirsiniz. 

Kumbara

Promosyon Kumbara

 

Kullanışlı bir üründür. Hedef kitleniz, promosyon kumbaranızın içine her para atışlarında sizin logonuzu veya markanızı görecekler bu nedenle etkili bir tanıtım aracıdır. 

Güneşlik

Promosyon Güneşlik

 

Araçlarda kullanılacağı için daha çok kişiye hitap edecektir. Promosyon güneşliği kullanan potansiyel müşteri, etrafa da sizin logonuzu göstermiş olacaktır. Otomobillere uygulanan, kullanışlı promosyon ürünü etkili bir tanıtım aracı olacaktır. 

Sticker

Promosyon Sticker


İlgi çekici bir üründür. Tasarım açısından doğrudan logoya odaklanıldığı için etkili bir tanıtım aracı olacaktır. Sticker basımı ve tasarımı yapan firmamız, her türlü tasarımı üzerine uygulayabilmektedir.

Islak Mendil

Promosyon Islak Mendil

 

Kullanışlı ve her kesimden insana hitap eden ürünlerden biridir. Her ortamda kullanılabilecek bir ürün olduğu için etkili bir tanıtım aracıdır. Özellikle restoranlarda ve cafelerde verildiği takdirde, potansiyel müşterilerin tekrar gelmesi için bir neden olabilmektedir. 

Radyo

Promosyon Radyo


Günlük kullanıma uygun bir üründür.  İlgi çekici bir promosyon ürünü olması nedeniyle etkili bir tanıtım aracı olmaktadır. Radyolar, alternatif olarak firmanızı iyi tanıtacaklardır. Firmanızın logosu veya markanızın üzerinde olduğu uygulamalar için Tasarım Plus hizmetinizde.

Lazer

Promosyon Lazer


İlgi çeken bir tanıtım ürünüdür. Lazerlere uygulanabilen tasarımlarla eğlenceyle tanıtım birleştirilebilmektedir. Akılda kalıcı promosyon ürünleri arasında yer alan lazer için Tasarım Plus hizmetinizde. Kendi logonuzu ürünlere, tasarlatmak istiyorsanız   bize ulaşabilirsiniz…  

Kibrit

Promosyon Kibrit


Günlük kullanıma uygun bir araçtır. Her an ihtiyaç duyulabilecek ürünlerden birisi olduğu için tercih edilmektedir.  Bu nedenle kibrit üzerine yerleştirilen logo ve markalar dikkat çekmektedir.

Digital Çerceve

Promosyon Digital çerceve

 

Dijital çerçeve, prestijli bir promosyon üründür.  Teknolojik ve ilginç bir ürün olması nedeniyle potansiyel müşterilere doğrudan hitap eden bir araçtır. Firmanızın logosu veya markanız, çerçeve üzerinde olduğu takdirde etkili bir reklam aracı olacaktır. 

Çerceve

Promosyon çerceve

 

Kullanışlı tanıtım ürünüdür. Firmanıza uygun tasarımda promosyon çerçeveler etkili bir tanıtım aracı olacaktır. 

El Sanatları

Promosyon El Sanatları

 

El sanatları uygulamaları dikkat çekici ve şirketler açısından alternatif bir uygulamadır. Prestij açısından da önemlidir. Değişik bir promosyon ürünü olabilecek bu uygulamalar her türlü alana uyarlanabilir. 

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Matara

Promosyon Matara

 

Son zamanlarda çok fazla kullanılan araçlardandır. Suyun insan vücudu için önemi bilinmektedir, bu nedenle kaliteli ve firmanızın logosu işlenmiş mataralar etkili bir tanıtım aracı olabilmektedir. 

Model Araç

Promosyon Model Araç

 

Her ortama konulabilecek ürünlerdendir. Değişik model araçların üzerindeki logonuz dikkat çekici bir tasarımla potansiyel müşteriyi kendine çekebilir.

Oto Parfüm

Promosyon Oto Parfümü

 

Kokular insan duyuları açısından önemli bir kilit noktasıdır, bu nedenle potansiyel müşterileri kokuyla etkileyebilirsiniz.  Müşterileriniz, üzerinde sizin logonuzun bulunduğu promosyon oto parfümlerini kokladıklarında üzerlerinde olumlu bir etki bırakacaksınız. 

Buzdolabı Saati

Promosyon Buzdolabı Saati


Kullanışlı ürünler arasındadır. Günlük kullanım için uygun olan bu ürün, değişik bir görüntüyle ilgi çekecektir. Potansiyel müşteriler açısından dikkat çekici olabilecek promosyon buzdolabı saati için tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Magnet

Promosyon Magnet

 

Müşterilerinize, iletişim bilgilerinizin olduğu promosyon magnet verdiğiniz takdirde, her akıllarına geldiklerinde size ulaşabilirler. Kaliteli ve ilginç tasarımlı magnetler üretiyoruz.

Ayna

Promosyon Ayna

 

Değişik tasarımlardaki aynalar dikkat çekici olabilme özelliğine sahiptir. Her türlü tasarımı promosyon ayna üzerine uygulayabiliyoruz.

Park Duba

Promosyon Park Duba


Park dubaları dış mekanlar için önemli promosyon malzemelerinin başında gelmektedir. Değişik modellerle  hizmet sunarken üzerine, işletmeniz veya firmanız için dijital baskı işlemini de kısa vadede ve uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunuyoruz.

Plastik Kart

Promosyon Plastik Kart


İhtiyaçlarınıza uygun promosyon plastik kartlar. Baskı konusunda da hizmet verirken en hızlı hizmet ve en uygun fiyatlarımızla da fark yaratıyoruz.

Maket

Promosyon Maket


Dikkat çekici özellikte ürünler olmasından dolayı başarılı denilebilecek ürünler arasına girmektedir. Biz Tasarım Plus olarak karton maketlerinize dilediğiniz ebatta ve kalitede baskı konusunda hizmet verirken ve uygun fiyat avantajı da sağlıyoruz

Satranç

Promosyon Satranç


Tasarım Plus farkı ile promosyon satranç ve daha bir çok masa oyunları takımı edinebilir, dilerseniz dijital olarak baskı yaptırabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tablo

Promosyon Tablo


Tasarım Plus farkıyla her türlü promosyon tablo ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilir, birbirinden değişik tablo  promosyon tablo modellerimizden faydalanabilirsiniz.

Karton Kutu

Promosyon Karton Kutu


Karton kutular kullanım amaçlarına göre, farklı tasarım ve özellik barındırması gereken malzemelerden birisidir. Tasarım Plus geniş karton kutu seçenekleri ile siz müşterilerine hizmet vermekte her türlü dijital baskı konusunda da hizmet vermektedir.

Ahşap Kutu

Promosyon Ahşap Kutu

 

Promosyon malzemeleri açısından spesifik ve özel tasarım gerektiren malzemelerinden biridir. Bu ürünün beğeni kazanması ve kullanılabilir olması için tasarım açısından özellikli ve göze hitap eden bir ürün olması gerekmektedir. 

Peçetelik

Promosyon Peçetelik


Tasarım Plus geniş ürün seçenekleri ile Promosyon peçetelik ihtiyaçlarınız için çözüm üretebilir; lokanta, restoran ve cafeleriniz için dijital baskılı hizmetlerimizden uygun fiyat garantisi ile faydalanabilirsiniz.

Kupa Bardaklar

Promosyon Kupa Bardak

 

Herkese hitap eden, her yerde kullanım imkanı olan ve sık kullanılan bir malzemesi olması açısından firmalar için promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Siz de bu tanıtım aracından yararlanmayı unutmayın. 

Kupa

Promosyon Kupa


Okullarda, sanatsal etkinliklerde ve her türlü firma kuruluş gibi yerlerde düzenlenecek yarışmalar için, promosyon kupa ihtiyacınız için de Tasarım Plus yanınızda oluyor. Kupların üzerine uygulanacak baskı konusunda da hizmet veren Tasarım Plus ihtiyaçlarınıza en kısa vadede uygun fiyat ile çözüm üretiyor.

Madalya

Promosyon Madalya


Her türlü promosyon ürünlerinize en kısa ve en uygun fiyatlara çözüm üreten Tasarım Plus, spor aktiviteleri için düzenlenen yarışmalar için de promosyon madalya temin etmekte, ve üzerine dilediğiniz baskı işlemini de gerçekleştirmektedir.

Plaket

Promosyon Plaket

 

Promosyon plaket ihtiyaçlarınıza Tasarım Plus farkıyla çözüm üretebilir, dileğiniz logo, isim ve metinlerinizi dijital baskı yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Kristal Ürünler

Promosyon Krıstal Ürünler


Promosyon kristal ürünler öncelikle özel bir tasarıma sahip olması gereken ürünlerden biridir. Biz Tasarım Plus farkıyla tasarım gücümüzü ekleyerek hizmetinize sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile siz müşterilerimize kusursuz hizmet veriyoruz.

 

Botanik Ürünler

Promosyon Botanik Ürünler


Promosyon botanik ürünler, meraklıları için oldukça değerli promosyon ürünü kategorisine girmektedir. Tasarım Plus her türlü botanik ürün konusunda da hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Küllük

Promosyon Küllük

 

Sürekli göz önünde olması ve kullanım yerlerini yoğun olmasından dolayı doğru promosyon ürünleri kategorisine girmektedir. 

Termos

Promosyon Termos

 

Bu malzemelerde olması gereken en önemli özelliklerinden biri kullanışlı olmaları ve gündelik hayatta insanların hayatlarına fayda sağlar olmalarıdır. Promosyon termos ise bu anlamda öncelikli tercih edilebilecek ürünler arasında yer almaktadır. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilir özellik taşıması onu tercih edilesi ürünlerden biri haline getirmiştir. 

Cam Porselen ve Seramik Uygulamaları

Promosyon Cam Porselen ve Seramik Uygulamaları

 

Cam, porselen ve seramik ürünleri daha ziyade estetik açıdan görsel duygulara hitap eden promosyon ürün kategorisine girmektedir. Bu yüzden promosyon cam, porselen ve seramik ürünlerinin tasarım ve baskısı oldukça önemlidir. 

Menü Kabı

Promosyon Menü Kabı


Cafeler, lokantalar ve restoranlar için en geçerli malzemelerinin başında promosyon menü kapları gelmektedir. Görünürlüğü yüksek bir ürün olmasından dolayı, hedefine ulaşır. Uygun fiyat ve geniş seçeneklerimizden faydalanmak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pano

Promosyon Pano


Tasarım Plus farkıyla her türlü ayaklı, ayaksız promosyon pano ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Ayrıca, uygun fiyat garantisiyle dijital baskı uygulaması yaptırabilir, etkin bir ürün ile hedef kitlenize mesajınızı iletebilirsiniz.

Duvar Saati

Duvar Saati

 

Kullanım yerlerinin çokluğu ve uzun kullanımlı promosyon ürünü olması açısından amacına kolaylıkla hizmet edebilen promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Saatler sayesinde firmanınız, ürününüzün ya da işletmenizin reklamını kolaylıkla yapabilir ve marka bilinirliliğinizi sağlayabilirsiniz. 

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.