Broşürlük

Broşürlük Tasarımı Broşürlükler özellikle fuar, seminer, açılış, bayii toplantıları gibi organizasyonlarda firmaya ait broşürlerin, katalogların, dergi ve diğer görsel materyallerin sergilenmesi ve dağıtılması için kullanılan eşyalardır. Broşürlük tasarımı firma kimliğine ve sergi alanlarına göre değişiklik gösterir.

Tanıtım alanında önemli yere sahip broşürlükler çeşitli şekillere sahiptir. Duvar tipi, ayaklı olarak ayrılan modeller için Tasarım Plus’a başvurabilirsiniz.

Ölçüleri

Metal Siyah Broşürlük: Siyah metal malzemeden üretilmiştir. Kurulumu tamamlandıktan sonraki ölçüsü h:150cm-L:26cm-d:52 cm'dir. 

Katlı Plexi Broşürlük: 46cmx30cmx28cm ebatlarında siyah bez taşıma çantası bulunmaktadır. Katlı plexi broşürlük 4 gözden oluşmaktadır. Plexi kutular paslanmaz metal çubuklarla sabitlenmiştir. Broşürlük, üst tarafta bulunan 2 adet kilitleme mekanizması sayesinde ayakta durur.

Plexi kutunun iç ölçüsü;  23cmx36cmx3cm'lik 4 adet gözden oluşmaktadır.

Alüminyum Çantalı Zigzag Broşürlük: Zigzag broşürlük çantası şık alüminyumdan mamuldur. Broşürlük 7 adet gözden oluşmaktadır. Çantanın kapalı ölçüsü 41cmx30cmx15cm'dir. Broşürlüğün alüminyum

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Avantajları

• Tek katlı ve daha yüksek şekillerde hazırlanabilir.
• Ekonomiktir.
• Kolay kurulur.
• Kolay taşınır.
• Dayanıklı ve kullanımı rahattır.
• Küçük alanlarda da kullanılabilir.

Tasarım Plus Broşürlük Modelleri İle Karşınızda!

Broşürlük tasarımları ile kurumsal firmaların dostu olan Tasarım Plus, sektörel dizaynları ile adından söz ettiriyor. İstediğiniz ölçülerde ve renklerde hazırlanan broşürlüklerinizi farklı alanlarda kullanabileceksiniz. 

View the embedded image gallery online at:
http://www.tasarimplus.com.tr/brosurluk.html#sigFreeId4a514302f3

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.