Araç Giydirme

Araç giydirme, araçlar üzerine yapılan reklam uygulamalarına verilen addır. Günümüzde oldukça yoğun olarak kullanılan araç kaplama, trafik içerisinde akış halinde olunmasından dolayı markaya ve ya ürüne dikkat çekilebilmektedir.

Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

araç giydirmeAraç giydirme işlemi yapılırken, aracın kapı kollarına, kapı aralarına, çıtalara, farlara, anahtar deliği gibi yerlere herhangi bir yazı veya logonun denk gelmemesine dikkat edilmesi gerekir. Tüm bu aşamalardan sonra, digital baskı makinasına tasarım gönderilir.

Tasarım ve baskı aşamasından sonra ise uzman ekipler tarafından, oldukça titiz bir çalışma ve milimetrik hesaplarla işlem tamamlanır.

Araç giydirme işleminde gözden kaçırılmaması gereken bir diğer husus da gerekli yasal işlemlerin yapılması ve gerekli onayın alınmasıdır.

Araba kaplama işlemine başlamadan önce aracın temiz olması gerekmektedir. Arabaların sudan ve tozdan korunmaları için garajda kalmaları şarttır.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Araç Giydirmenin Avantajları

Firmalar reklam sektörünün farklı alanlarını kullanabilirler. Bunlardan en önemlileri internet, TV, gazete, radyo, dergilerdir. Oldukça fazla kişiye ulaşan bu tanıtım araçları ile markalar ürünlerini ve hizmetlerini hedef kitlelerine ulaştırabiliyorlar. Ancak bütçe zorlayan bu tanıtımlardan farklı olarak kişilerin gördüklerinde akıllarına kazınacak başka bir reklam türü daha var. O da araç giydirme. Firmalara kolaylık sağlayan kaplama tanıtımların avantajları:

araç giydirme tasarımı• Bütçe dostudur.
• Aynı anda çok sayıda kişiye ulaşır.
• Firmanın adını ve logosunu bilindik kılar.
• Merak uyandırır.
• Gün içinde her dakika reklam yapma imkanı sunar.
• Süre sınırlaması yoktur. Kaplama yenilenene kadar kullanılabilir.
• Yenilenmesi ve değiştirilmesi kolaydır.

Tasarım Plus Araç Giydirme Hizmetleri

Tasarım Plus’ın yetenekli tasarımcıları firmalara özel olarak araç kaplama projeleri hazırlıyor. Taleplere göre şekillenen tasarımlar baskı sonrasında kullanıma hazır hale geliyor. Deneyimli ekibimiz bu alanda referansları ile sizlere yol gösteriyor. 

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.