Uzun Ömürlü ve Prestijli Ambalaj Tasarımları

ambalaj tasarımAmbalajlar ürünlerin giysisi gibidir. Tüketicinin bir ürünü ilk etapta alma eğilimi göstermesinde markadan sonra gelen en büyük etkendir. Hatta bazen markadan bile önce gelebilmektedir. Bu nedenle ambalaj tasarımı üzerinde önemle durulması gerekilen bir konudur.

Tıpkı insanların giyim tarzları bize fikir verdiği gibi, ürün ambalajları da o ürün hakkında bize fikir vermektedir. Eğer bir tüketici, birçok benzer ürün arasında sepetine birini alıp koyuyorsa burada görsel tasarımının öneminden bahsedebiliriz. Ürünün piyasadaki ömrünü ve prestijini olumlu yönde etkiler.

Nasıl Olmalı? – Herkesten Farklı!

ambalaj tasarımıAmbalaj tasarımı aşamasında iyi düşünülmüş, iyi analiz edilmiş olması gerekmektedir. Renginden yazı karakterine kadar üzerindeki her türlü detay ambalajın kalitesini ortaya koyacaktır. Tasarımcı bu nedenle ön araştırmasını uzun tutmalı ve bütün bilgilere sahip olmalı. Yapılan ambalaj tasarımı:

• Öncekilerden farklı,
• Yeni ve eşine rastlanmamış,
• Firma taleplerine uygun,
• Firmanın logo renklerine uygun,
• Dikkat çekici ve akılda kalıcı,
• Sade ve anlaşılır olmalıdır.

siparis-ver teklif-iste tasarimman

Tasarım Plus Hizmet Yelpazesi

Tasarım Plus ekibi sizlere istediğiniz niteliklerde ambalaj tasarımları hazırlıyor. Ürünlerinize uygun renkler ve görseller kullanarak nitelikli çalışmalar sunuyor. Proje aşamasından teslim sürecine kadar an be an danışmanlarımızın da takip ettiği çalışmalar isteklerinize göre şekillenerek %100 memnuniyet sağlamak amaçlanıyor.

Ürünlerinizin raf ömrünü uzatmak için bizimle iletişime geçin. En uygun ambalaj tasarım fiyatlarını sizlere sunalım. 

 

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı
Logo, broşür, fatura, kartvizit tasarımı yaptırana web sitesi % 50 indirimli!

Logo Çalışmalarımız

Tasarımda Teknoloji

Tasarımda Teknoloji
Teknoloji günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir. En son çıkan ürünler ve araçlar sayesinde neredeyse gerçeğe yakın ürünler elde edilebilmektedir.